Hlavní navigace

Neotvírejte e-mailovou schránku, středa je dnem bez e-mailů

Martin Vyleťal

Máte chuť ignorovat desítky e-mailů, které jsou každý den doručeny do vaší e-mailové schránky a hledáte důvod, který by takové jednání ospravedlnil? Dobrou záminkou může být Den bez e-mailů, který připadá právě na zítřek. Vyhlásil ho loni Brit Paul Lancaster. Pokud potřebujete zítra někoho kontaktovat vynechte konverzaci prostřednictvím e-mailu, zkuste osobní setkání, zvedněte telefon nebo dokonce napište dopis, uvedl Lancaster.

Máte chuť ignorovat desítky e-mailů, které jsou každý den doručeny do vaší e-mailové schránky a hledáte důvod, který by takové jednání ospravedlnil? Dobrou záminkou může být Den bez e-mailů, který připadá právě na zítřek. Vyhlásil ho loni Brit Paul Lancaster.

Pokud potřebujete zítra někoho kontaktovat vynechte konverzaci prostřednictvím e-mailu, zkuste osobní setkání, zvedněte telefon nebo dokonce napište dopis, uvedl Lancaster.

Zdroj: The Next Web

Našli jste v článku chybu?
11. 12. 2012 19:35
MoB (neregistrovaný)

... a dát si to do podpisu v poštovním klientovi by nestačilo? :)

12. 12. 2012 14:54
Flasi (neregistrovaný)

Nechápete vůbec nic. Popsal jste jeden extrém - sedm let bez základního prostředku offline elektronické komunikace s preferencí online komunikace. A když lituji vaše kolegy, které nejspíše online otravujete se vším, co patří do offline komunikace, tak zareagujete druhým extrémem - že se někdo bojí telefonování a osobní komunikace.

No ale když o tom přemýšlím - kdybych měl kolegu/šéfa/zá­kazníka/podří­zeného/dodava­tele, který nepoužívá offline komunikaci a otravuje mne online/osobně i s tím, co…