Hlavní navigace

NetČíšník také pod křídly portálu Atlas

Jiří Macich ml.

Atlas představil službu NetČíšník, s jejíž pomocí mohou uživatelé z pohodlí domova přes Internet objednat jídlo i s donáškou ze své oblíbené restaurace. Tedy za předpokladu, že ta se nachází mezi partnery této služby. Netčíšník má zatím přes šedesát partnerských restaurací zejména z Prahy a Brna, ale také z Plzně, Teplic, Liberce, Českých Budějovic, Zlína, Ústí nad Labem a Hradce Králové. Atlas novou službu připravil ve spolupráci s maďarskou firmou Netpincér.hu, která už totožnou službu v…

Atlas představil službu NetČíšník, s jejíž pomocí mohou uživatelé z pohodlí domova přes Internet objednat jídlo i s donáškou ze své oblíbené restaurace. Tedy za předpokladu, že ta se nachází mezi partnery této služby. Netčíšník má zatím přes šedesát partnerských restaurací zejména z Prahy a Brna, ale také z Plzně, Teplic, Liberce, Českých Budějovic, Zlína, Ústí nad Labem a Hradce Králové. Atlas novou službu připravil ve spolupráci s maďarskou firmou Netpincér.hu, která už totožnou službu v České republice nabízí – viz. NetČíšník.cz. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
7. 5. 2007 8:37
Petr (neregistrovaný)
Prosím, co dělá Patrik Zandl dnes? Už jsem si strašně dlouho o něm nic nepřečetl! Co se sakra děje? Proč dostává tolik prostoru na kterýkoliv svůj projekt? To se opravdu na našem netu neděje nic, s čím by neměl něco společného Marigold?
7. 5. 2007 6:54
kix (neregistrovaný)
no me zaujalo dopravné po Praze ve výši až 210 Kč :) Některí prodejny jsou tam vícekrát, jednou zavřené, jednou otevřené. Poznámky "přesnou cenu sdělí dispečer" nebo stanovení dalších podmínek (třeba vzdálenost od centra - ale já jsem si určil přesně ulici...) si můžou dát za klobouk ... Při tom tohle přesně by ten portál měl řešit. Řekl bych, že se mají čemu učit, ale nečiní tak.