Hlavní navigace

Nokia propustí dalších 3 500 lidí a zavírá výrobní zařízení

Daniel Dočekal

Nokia plánuje uzavřít výrobní zařízení v Rumunsku a servisní střediska v Malvern a Bonnu. Propouštění je naplánované na konec roku a je součástí vlny dříve oznámených úspor. Další zářízení mohou přijít na řadu později. Nokia plánuje další omezení pro příští rok. “We are seeing solid progress against our strategy, and with these planned changes we will emerge as a more dynamic, nimble and efficient challenger,” uvedl CEO Stephen Elop v prohlášení. “We must take painful, yet necessary, steps to…

Nokia plánuje uzavřít výrobní zařízení v Rumunsku a servisní střediska v Malvern a Bonnu. Propouštění je naplánované na konec roku a je součástí vlny dříve oznámených úspor. Další zářízení mohou přijít na řadu později. Nokia plánuje další omezení pro příští rok.

We are seeing solid progress against our strategy, and with these planned changes we will emerge as a more dynamic, nimble and efficient challenger,” uvedl CEO Stephen Elop v prohlášení. “We must take painful, yet necessary, steps to align our workforce and operations with our path forward.

Zdroj: Nokia continues to align its workforce and operations

Našli jste v článku chybu?
3. 10. 2011 8:53
Standa (neregistrovaný)

Já osobně, kdybych mohl Nokii poradit, tak bych začal šetřit jinde. Např. investice do operačních systémů, které následně zahodí se mi zdá neefektivní. Také bych se pokusil zlepšit kvalitu výrobků, protože poslední dobou produkuje samé šmejdy. Možná ale tyto výrobky pochází právě z Rumunska a Nokia ví co dělá.

1. 10. 2011 17:18
Pavel Sokolovsko (neregistrovaný)

budoucnost vidím v systému jako je ANDROID, může být ještě jiný vylepšený.....,ale prostě podobný......