Nominujte své oblíbence v anketě Mobilní aplikace roku. Začínáme dnes

Po úspěchu loňského ročníku opět startuje anketa Mobilní aplikace roku. Přihlásit své favority mohou autoři i uživatelé mobilních aplikací bez ohledu na žánr i platformu. Loni se v anketě sešlo 171 titulů. Kolik jich bude letos?

Nominovat oblíbené aplikace můžete ode dneška na webu Mobilní aplikace roku 2012

Pravidla jsou stejná jako loni: Veřejnost nejprve navrhne své kandidáty do jednotlivých kategorií. Každý může nominovat jednu nebo i více aplikací. Tato nominační fáze začíná v pondělí 12. března a končí v úterý 10. dubna. 

Odborná porota potom nominované aplikace roztří­dí do několika kategorií. Nakonec veřejnost hlasováním určí jejich finální pořadí – v kategoriích i celkově. Hla­sování proběhne od 23. dubna do 23. května, výsledky budou vyhlášeny na Communication Wednesday 13. června. Hlavní cenou pro vítěze je inzerce na serverech vydavatele Lupy, společnosti Internet Info, v hodnotě 150 tisíc korun.

Loni se v anketě sešlo 171 aplikací, porota je rozdělila do devíti kategorií. 4 868 potom rozhodlo o vítězství aplikace Oskárek pro rozesílání SMS zdarma. Odborná porota pak ohodnotila jako nejzajímavější počin uplynulého roku aplikaci iKatastr.

Školení e-mail marketingu

  •  
    Jak získat e-mailové kontakty
  • Jak udělat e-mailing více relevantní
  • Jak zavést automatizované kampaně

Detailní informace o školení e-mailingu »