Hlavní navigace

Nová česká kniha o koncepční myšlení při tvorbě webů je zdarma online

Redakce

„České internetové scéně nechybí další programátoři, grafici, SEO experti či UX designéři. Chybí jí především koncepční myšlení. Lidé mají velmi málo jasno v otázce „proč“. Proč web vzniká? Proč návštěvníci přichází? Proč by se měli rozhodnout pro nás? Proč by měli být na webu aktivní? Proč web vypadá zrovna takto a ne jinak?“, píše se v úvodu knihy Webová režie: Základy koncepčního myšlení u online projektů.

„České internetové scéně nechybí další programátoři, grafici, SEO experti či UX designéři. Chybí jí především koncepční myšlení. Lidé mají velmi málo jasno v otázce "proč“. Proč web vzniká? Proč návštěvníci přichází? Proč by se měli rozhodnout pro nás? Proč by měli být na webu aktivní? Proč web vypadá zrovna takto a ne jinak?", píše se v úvodu knihy Webová režie: Základy koncepčního myšlení u online projektů.

Na svižných 80 stránkách poskytuje praktický návod, jak na tyto otázky hledat odpověď. Jejím cílem je pomoci zvýšit úroveň české internetové scény.

Jste-li podnikatelé, investoři, marketéři, designéři či jiní internetoví nadšenci, kteří by rádi řídili své internetové projekty s režisérským nadhledem, je tato kniha určena právě pro Vás.

Kompletní publikace je k dispozici zdarma bez jakékoliv registrace na http://webovarezie.cz/kniha.
Našli jste v článku chybu?
28. 11. 2012 13:31

Diky za info. Nemel byste knihu take v nejakem "normalnim" formatu? Cist 80-ti strankovou knizku online pres JavaScriptove "prohlizedlo" mi neprijde jako idealni reseni...

Co treba stahnutelne pdf?

28. 11. 2012 16:33
ASDASDSDs (neregistrovaný)

Take jsem musel chvili koukat. At si to z oranzove prebarvi na cervenou. Tak sakra, lidi sou zvykly ze .pdf tlacitka sou cervene stejne jako ikona Acrobatu.