Nova.cz zpřístupní zahraniční seriály: Mentalista je jistý, možná bude i Dr. House

Televize Nova na svých webových stránkách Nova.cz kromě archivu původní tvorby nabídne i zahraniční akviziční seriály. Pro týdeník Marketing&Media to potvrdil Pavel Krbec, šéf internetových projektů soustředěných kolem televize Nova. Prvními dvěma vlaštovkami budou seriály Mentalista a Dva a půl chlapa. Nova prý dále jedná o seriálech Dr. House a Kobra 11. Záměr nabídnout i zahraniční seriálovou tvorbu byl prezentován už při přeměně původních webových stránek televize Nova na současný…

Televize Nova na svých webových stránkách Nova.cz kromě archivu původní tvorby nabídne i zahraniční akviziční seriály. Pro týdeník Marketing&Media to potvrdil Pavel Krbec, šéf internetových projektů soustředěných kolem televize Nova. Prvními dvěma vlaštovkami budou seriály Mentalista a Dva a půl chlapa. Nova prý dále jedná o seriálech Dr. House a Kobra 11. Záměr nabídnout i zahraniční seriálovou tvorbu byl prezentován už při přeměně původních webových stránek televize Nova na současný internetový bezplatný archiv pořadů. Konkrétně o seriálu Dr. House hovořil již v roce 2008 tehdejší šéf internetových aktivit Novy, Daniel Grunt.

Na Nova.cz se momentálně objevují jen původní pořady televize včetně divácky úspěšných seriálů. Ty původně Nova zprostředkovávala přes platformu Kinománia za poplatek, ale později přešla na bezplatný režim. Tématu se věnoval náš starší článek Nova.cz jako české Hulu.com?. Vlastní seriály a pořady zveřejňují na Internetu i další české televize, ale Nova zatím jako jediná slibuje přinést také zahraniční seriály. Zpoplatnění v plánu není, Nova chce vydělávat na reklamě. Obecně ale zahraniční televizní tvorba oficiálně zpřístupněná českým uživatelům Internetu není úplnou novinkou. Stream.cz například nakupuje dokumenty od BBC a nadnárodní seriálový kanál AXN dočasně umisťuje odvysílané epizody některých seriálů také na své české webové stránky.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 22. 6. 2010 17:17

Školení Správa Stránek na Facebooku

  •  
    Jak pokročile spravovat Stránku, Události, Skupiny.
  • Jak tvořit i netvořit příspěvky.
  • Jak nepřijít o účet, nenaletět a neztratit všechno.

Detailní informace o školení Správa stránek na Facebooku »