Hlavní navigace

Nová služba 999.cz nabízí podporu provozovatelům e-shopů

Martin Vyleťal

Dnes byla spuštěna služba 999.cz, za kterou stojí firmy ACOMWARE, Dobrý web a Heuréka.cz. Tato služba chce fungovat jako podpůrný kanál pro rozvoj podnikání na Internetu a vzdělávání lidí, kteří uvažují o založení e-shopu, nebo již e-shop mají a chtějí svůj business dále rozvíjet. E-shopy, které se registrují a využijí služby 999.cz, získají přístup do centra informací o e-commerce, telefonickou a e-mailovou podporu špičkových odborníků k problematice online obchodování a internetového…

Dnes byla spuštěna služba 999.cz, za kterou stojí firmy ACOMWARE, Dobrý web a Heuréka.cz. Tato služba chce fungovat jako podpůrný kanál pro rozvoj podnikání na Internetu a vzdělávání lidí, kteří uvažují o založení e-shopu, nebo již e-shop mají a chtějí svůj business dále rozvíjet.

E-shopy, které se registrují a využijí služby 999.cz, získají přístup do centra informací o e-commerce, telefonickou a e-mailovou podporu špičkových odborníků k problematice online obchodování a internetového marketingu, nebo třeba možnost zúčastnit se klasických i online školení či workshopů s výraznými osobnostmi v oboru.

Jsme rádi, že se nám společně s partnery podařilo připravit projekt, který opět umožní posunout kvalitu českých e-shopů. Služba 999.cz členům za velmi přijatelných podmínek poskytne kvalitní poradenství, znalosti a spoustu zajímavých výhod,  říká Luboš Plotěný, ředitel poradenské agentury Dobrý web.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
26. 7. 2012 13:54
Cenoměr.cz (neregistrovaný)

Díváme se na to jinak, proč by si měl zákazník hledat e-shop, když by si měl spíš e-shop hledat zákazníka. Cenoměr.cz (www.cenomer.cz) je ideální místo jak o sobě může dát začínající e-shop vědět a ještě k tomu zadarmo.

Ano, měří se dvojím metrem, děláme si reklamu v diskusi, no a co...

5. 8. 2011 21:03
L. (neregistrovaný)

Skutečně mne fascinuje, jak se na lupě "filtrují" aktuality. Na jedné straně jsou zde uveřejňovány akutality ryze komerčního charakteru bez jakéhololi nápadu nebo inovace, zatímco aktualita o novém produktu pro vývojáře je striktně zamítnuta s důvodem, že se jedná o reklamu.

Je tomu už více než rok, kdy jsem se skrze lupu snažil oznámit náš nový produkt pro programátory bez sebemenšího úspěchu. A to se jednalo o inovativní SW který dodnes nemá přímou konkurenci a je velmi pozitivně hodnocen vše…