Hlavní navigace

Nová verze emailového klienta eM Client přináší kompletní synchronizaci s Gmail

Martin Vyleťal

Česká firma eM Client, která stojí za stejnojmenným e-mailovým klientrm, dnes představila eM Client ve verzi 3.5. eM Client integruje e-mail, kalendář, úkoly, kontakty, instant messaging a mnoho dalšího. Nová verze přináší uživatelům přes 500 změn a vylepšení. Mimo jiné synchronizaci s Gmail a to nejen synchronizaci kalendáře a kontaktů, ale také úkolů a Gtalk.

Česká firma eM Client, která stojí za stejnojmenným e-mailovým klientrm, dnes představila eM Client ve verzi 3.5. eM Client integruje e-mail, kalendář, úkoly, kontakty, instant messaging a mnoho dalšího. Nová verze přináší uživatelům přes 500 změn a vylepšení. Mimo jiné synchronizaci s Gmail a to nejen synchronizaci kalendáře a kontaktů, ale také úkolů a Gtalk.

Další inovací je integrace Facebook chatu a import kontaktů, plná podpora a integrace Skype a také import z MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird. Firma už nyní vyvíjí nový Metro interface pro Windows 8 s možností ovládat vše bez klávesnice.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
19. 11. 2011 16:25
picasso (neregistrovaný)

Používám eM Client v poslední verzi a Operu klient 11.6, beta a plná spokojenost, možnosti nastavení atd. Oproti pomalýmu Windows Live velké spokojenost.

18. 11. 2011 10:51
Zbynda (neregistrovaný)

Mam zakoupeny asi tri licence placene verze emClienta a uz neprovozuji ani jednu. Neni to dobry system. Jejich podpora je taky silena. Kdyz mi po jedne z aktualizaci zacal emClient blbnout tak mi poradili at si poridim upgrade na postovni server. Takze kvuli klientovi za cca 400,- si budu upgradovat postovni server za desitky tisic :) . V tu chvili jsem naistaloval Mozillu Thunderbird a muzu rict ze jsem spokojen. Rozhodne je rychlejsi a spotrebovava mene procesoroveho vykonu (to byla taky jedna…