Hlavní navigace

Nové Sreality.cz: nový design, větší důraz na fotky, QR kódy

Jiří Macich ml.

Portál Seznam.cz spustil veřejnou betaverzi nové podoby svého realitního serveru Sreality.cz. Ta přichází s novým uživatelským rozhraním, předělanou navigací, větším důrazem na fotografie a zobrazováním polohy nemovitostí přes Mapy.cz. Dále jsou rozšířeny základní informace u inzerátů ještě před podrobnější popisem. Z našich zkušeností vyplývá, že vás zajímají hlavně fakta, proto se snažíme je upřednostnit před popisem, vysvětluje pro uživatele Seznam.cz. Novinkou je též podpora QR kódů, která…

Portál Seznam.cz spustil veřejnou betaverzi nové podoby svého realitního serveru Sreality.cz. Ta přichází s novým uživatelským rozhraním, předělanou navigací, větším důrazem na fotografie a zobrazováním polohy nemovitostí přes Mapy.cz. Dále jsou rozšířeny základní informace u inzerátů ještě před podrobnější popisem. Z našich zkušeností vyplývá, že vás zajímají hlavně fakta, proto se snažíme je upřednostnit před popisem, vysvětluje pro uživatele Seznam.cz. Novinkou je též podpora QR kódů, která tak sekunduje posílání odkazu na zobrazený inzerát e-mailem.

Spuštění nové verze plánujeme spolu s ještě dalšími vylepšeními na 1. dubna 2010. Pokud máte další zajímavé nápady či připomínky k nové verzi, můžete nám je rychle a snadno poslat prostřednictvím kontaktního formuláře, vzkazuje Seznam.cz přes svůj oficiální blog. Betaverze je k dispozici na adrese http://beta.sre­ality.cz. O serveru Sreality.cz se v posledních týdnech psalo hlavně v souvislosti se změnou poplatků, kterou nedávno po vlně kritiky Seznam.cz odvolal.

Našli jste v článku chybu?
22. 3. 2010 12:03
Což nic nemění na tom, že pro realitky je to dostatečný důvod nedávat na web adresy prodávaných nemovitostí. Ostatně, když si dáte schůzku před Bellušova 1861/38, Praha 5, jsem zvědav, jak rychle najdete, který z těch dvaceti bytů tam zrovna dotyčný prodává...
22. 3. 2010 10:16
tohle umí v Česku třeba bezrealitky.cz - Seznam bohužel nikoliv. Ale důvod je i obchodní, realitky často nechtějí, aby byla vidět přesná adresa prodávané nemovitosti, protože konkurent by si z katastru zjistil, kdo ji vlastní a nabídl mu, že ji bude také prodávat... Proto mají pořádné mapičky jen ti, kdo kašlou na realitky.