Novinky.cz a Spráce zahajují užší spolupráci

Zpravodajský server Novinky.cz v rámci své části o domácím zpravodajství spouští novou rubriku Profese, ve které vedle aktuálních informacemi z trhu práce nebo rad pro uchazeče o práci čtenáři naleznou i nabídky pracovních příležitostí ze serveru Spráce, který se postará o celkový chod nové rubriky. Rubrika Profese by měla čtenářům Novinek přinést mimo samotných pracovních nabídek i aktuální zprávy a informace o trendech v oblasti lidských zdrojů, které jim pomohou se na trhu práce lépe…

Zpravodajský server Novinky.cz v rámci své části o domácím zpravodajství spouští novou rubriku Profese, ve které vedle aktuálních informacemi z trhu práce nebo rad pro uchazeče o práci čtenáři naleznou i nabídky pracovních příležitostí ze serveru Spráce, který se postará o celkový chod nové rubriky. Rubrika Profese by měla čtenářům Novinek přinést mimo samotných pracovních nabídek i aktuální zprávy a informace o trendech v oblasti lidských zdrojů, které jim pomohou se na trhu práce lépe orientovat, říká Andrea Tomšů, ředitelka pracovního portálu Spráce. (Tisková zpráva)

Seznam také oznámil, že chystá reklamní kampaň propagující další jeho službu, konrétně mapový server Mapy.cz. Koncem srpna na televizní obrazovky přijde nový reklamní spot, který v září podpoří bannerová kampaň a inzerce v některých magazínech. (Tiaková zpráva)

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 8. 2006 19:02

Školení PPC reklamy pro pokročilé

  •  
    Důležité principy fungování PPC reklamy
  • Optimalizační postupy běžících kampaní
  • Práce s aplikací AdWords editor

Detailní informace o školení PPC reklamy pro pokročilé »