Hlavní navigace

Nový AVG MailGate odfiltruje z pošty spam i malware

Jiří Macich ml.

Česká softwarová společnost Grisoft, tvůrce známého programu AVG Anti-Virus, představila svůj nový produkt nazvaný AVG MailGate. Jedná se o zařízení, které kombinuje poštovní server s antivirovým systémem a antispamovým filtrem. Produkt je založen na systému Debian s poštovním serverem Postfix. AVG MailGate je ideálním a uceleným řešením zejména pro malé a střední firmy. Zapojení do sítě je velmi jednoduché, nejsou nutné žádné velké zásahy do existující infrastruktury a na systém neklade žádné…

Česká softwarová společnost Grisoft, tvůrce známého programu AVG Anti-Virus, představila svůj nový produkt nazvaný AVG MailGate. Jedná se o zařízení, které kombinuje poštovní server s antivirovým systémem a antispamovým filtrem. Produkt je založen na systému Debian s poštovním serverem Postfix.

AVG MailGate je ideálním a uceleným řešením zejména pro malé a střední firmy. Zapojení do sítě je velmi jednoduché, nejsou nutné žádné velké zásahy do existující infrastruktury a na systém neklade žádné velké nároky. Produkt analyzuje a filtruje příchozí poštu a předává ji dále na cílový server v lokální síti, popisuje Karel Obluk, technický ředitel Grisoftu. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
30. 7. 2007 9:08
HonzaC (neregistrovaný)
ja bych se k tomuto nazoru pridal, AVG pouzivam jiz hromady let v nekolika stredne velkych firmach a nemam problem, proste pohodicka :-)
29. 7. 2007 12:53
FlameWarMaster (neregistrovaný)
Jo tech looseru co pouzivaji ten nehorsi antivirus na svete je docela dost. Zkuste pls uvest najeke seriozni argumenty proc je podle Vas treba AVG Antirootkit spatny, stejne tak HW naroky, nejlepe formou porovnani s jinymi. Pak muzem diskutovat.