Hlavní navigace

iBee Store otevře dnes odpoledne, stojí za ním Zapakatel.cz a Jiří Carba

Daniel Dočekal

Praha se sice pravého Apple Store nedočká, ale další prodejna s výrobky Apple otevírá dnes v 15:00 odpoledne na Národní třídě.

iBee Store prozatím najdete hlavně na Facebooku – facebook.com/IBeeStore. Webové stránky www.ibee.cz jsou prozatím „mimo provoz“, ale lze předpokládat, že budou spuštěny zároveň s otevřením obchodu  (dodatek: předpoklad mylný, kupodivu ani v neděli 3. listopadu na webu není nic jiného, než „Site is offline“).

Jak nový obchod bude vypadat, je možné vidět na několika fotografiích, ale také na krátkém videu.  Pár fotografií najdete i na ibeestoreprague na Instagramu. Profil vznikl čerstvě i na Google+ (iBee Store).

představení na Muj-iPad.cz říká Luboš Golský, zakladatel iBee Store, říká: „iBee je můj nápad, moje vize, můj sen, který s pomocí přátel měním v realitu. Začínáme od začátku, ale každý den se budu přesvědčovat o tom, že laťka profesionality neklesne. S Vaší pomocí se budeme snažit být ti nejlepší.

Za iBee Store stojí prostřednictvím Golsky Group s.r.o (a CBA Invest Group a.s.) také Jiří Carba, jeden ze zakladatelů a majitelů slevového serveru Zapakatel.cz.

UX17_snitker

Podle informací od provozovatelů by měl mít iBee Store obvyklou podporu autorizovaného obchodu od Apple, kterou se po usilovném snažení podařilo před několika dny získat. 

iBee Store bude otevřen dnes, tedy v pátek 1. listopadu 2013, v 15:00. Najdete ho na adrese Národní 1022/77 v Praze. 

Našli jste v článku chybu?
2. 11. 2013 23:43
-fc- (neregistrovaný)

Vážená redakce,

myslím, že na trhu je poměrně známo, že autor článku prodával (možná ještě prodává) své konzultační služby panu Carbovi / serveru Zapakatel.cz. Na tom samozřejmě není nic špatného a autorovi samozřejmě přeji i to, že je někdo ochoten platit za jeho konzultace. Autor možná nemá s iBee cokoli společného, ale opravdu se nemůže zlobit na komentáře, které vám zde budou vyčítat, že tohle je čisté PR (to ostatně už samo o sobě vypovídá styl, jakým je tento článek psán) a že redakce ned…