Hlavní navigace

Nový virtuál Tesco Mobile přijde v létě, Tesco podepsalo smlouvu s Telefónicou

Autor: Tesco Mobile SR
David Slížek

Tesco Mobile bude fungovat jako společný podnik Tesca a Telefónicy, na podobném principu jako funguje ve Velké Británii nebo na Slovensku.

Očekávaný vstup Tesca na pole mobilních operátorů se přiblížil – firma dnes oznámila, že virtuální operátor Tesco Mobile začne fungovat od letošního léta.

„Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem a již provádí zákonem předepsané kroky k zisku licence od Českého telekomunikačního úřadu,“ informovala firma v tiskové zprávě.

Půjde o joint venture podnik Tesca a Teléfoniky, ve kterém bude mít každá firma 50% podíl. 

„Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem nabízejícím telekomunikační služby svým zákazníkům pod vlastní značkou. SIM karty budou k dostání ve 232 obchodech Tesco napříč republikou a také prostřednictvím služby Potraviny online na stránkách www.itesco.cz,“ stojí ve zprávě Tesca.

UX17

Ceny a další podrobnosti zatím firma nezveřejnila. „Budeme mít skvělou nabídku, z níž si vybere každý. A pro každého máme připraveny odměny, jako například Clubcard body či další překvapení,“ slibuje ve zprávě pouze generální ředitel Tesca v České republice David Morris.

Ve Velké Británii, kde Tesco Mobile funguje na stejné principu společného podniku s tamním O2, má operátor přes 3 miliony zákazníků. S O2 spolupracuje také v Irsku a na Slovensku. V Maďarsku se Tesco domluvilo s Vodafonem.

Našli jste v článku chybu?
14. 3. 2013 18:53
Ten z… (neregistrovaný)

Sorry, ale tohle je přístup malých dětí. Taky Blesk nečtu a bulvár mi přijde jako odpadní materiál, ale Bleskmobil jsem si pořídil, protože jeho podmínky mi vyhovují ze všech mobilních nabídek na trhu nejvíce. Nechat se oškubávat jen proto, že jsem zásadový - byl bych idiot a sám proti sobě. Takže jestli bude mít Tesco Mobile lepší nabídku, tak i kdyby prodávali jen plesnivý jídlo, který by stálo dvojnásobek, tak na něj přejdu. Vždyť nemusím to plesnivý jídlo kupovat, nikdo mě k tomu nenutí.

15. 3. 2013 6:10
BobTheBuilder (neregistrovaný)

No proč ne, tak si plaťte za minutu 5, 6 nebo i 7 korun, když vás to baví. Děti jsem převedl na BleskMobil a vadí mi na tom jen to, že se to nedá dobíjet přes internet. Jestli Tesco nebo kdokoliv jiný přijde třeba se stejnou cenou, ale tarifikací 1+1, tak bude další změna operátora. Blesk kvůli tomu nečtu a když dojde na Tesco mobil, tak kvůli tomu nebudu v Tescu nakupovat víc ani míň, než teď.