Hlavní navigace

Nový vyhledávač videa od Microsoftu

David Antoš

Microsoft pod svou novou internetovou hlavičkou Windows Live spustil vyhledávání videa. Narozdíl od Googlu i Yahoo, Microsoft uživatelům neumožňuje nahrávání svých videí na jeho servery. Namísto toho videa do svého indexu (který je zatím výrazně menší než index obdobné služby od Yahoo) sbírá z celého Internetu, včetně od lídra videohostingového trh – YouTube. Google Video naopak zahrnuto není. Součástí výsledku vyhledávání jsou základní údaje o videích – délka, rozlišení, přenosová rychlost,…

Microsoft pod svou novou internetovou hlavičkou Windows Live spustil vyhledávání videa. Narozdíl od GoogluYahoo, Microsoft uživatelům neumožňuje nahrávání svých videí na jeho servery. Namísto toho videa do svého indexu (který je zatím výrazně menší než index obdobné služby od Yahoo) sbírá z celého Internetu, včetně od lídra videohostingového trh – YouTube. Google Video naopak zahrnuto není. Součástí výsledku vyhledávání jsou základní údaje o videích – délka, rozlišení, přenosová rychlost, formát videa, velikost souboru, žánr a země původu. (TechCrunch)

Našli jste v článku chybu?
27. 8. 2006 12:50
Trained.Monkey (neregistrovaný)
Muzu se zeptat proc ze zpravy nevede odkaz na ten vyhledavac? Mate pouze odkaz na dalsi stranku na lupe, a tam odkaz take neni. Musim jit na puvodni zdroj, abych odkaz nasel. Takze prosim prestante blbnout se SEO kravinama a projdete si zaklady HTML. Diky.