Hlavní navigace

Novým generálním ředitelem Vltava Stores je Petr Koždoň

Jiří Macich ml.

Včera jsme psali o v té době nepotvrzené změně na postu generálního ředitele akciové společnosti Vltava Stores, která mj. provozuje e-shopy Vltava.cz nebo Cybex.cz. Společnost se k personální změně oficiálně vyjádřila až dnes. Dosavadní generální ředitel Josef Suchánek k 14. dubnu skutečně opouští Vltava Stores. Ve funkci jej vystřídá Petr Koždoň, který v letech 2000 až 2005 byl členem dozorčí rady společnosti SkyNet. Mým úkolem je prohloubit a urychlit rozvoj rodiny internetových obchodů…

Včera jsme psali o v té době nepotvrzené změně na postu generálního ředitele akciové společnosti Vltava Stores, která mj. provozuje e-shopy Vltava.cz nebo Cybex.cz. Společnost se k personální změně oficiálně vyjádřila až dnes. Dosavadní generální ředitel Josef Suchánek k 14. dubnu skutečně opouští Vltava Stores. Ve funkci jej vystřídá Petr Koždoň, který v letech 2000 až 2005 byl členem dozorčí rady společnosti SkyNet. Mým úkolem je prohloubit a urychlit rozvoj rodiny internetových obchodů Vltava Stores tak, abychom dokázali naplno využít potenciál jednoho z nejstarších a nejúspěšnějších internetových obchodníků v České republice. Samostatnou kapitolou bude řešení dalšího technologického rozvoje společnosti, říká nový generální ředitel Vltava Stores. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
17. 4. 2008 15:58
E-komerce samozřejmě s Internetem souvisí, navíc když jde o změnu na vedoucí pozici jednoho z těch známějších českých provozovatelů e-shopů. Že to eventuálně nezajímá konkrétně Vás, to už je věc jiná :-)
17. 4. 2008 14:35
jAM (neregistrovaný)
Proč jsou tady takovéhle zprávy? není jedno kdo je ředitelem? Jaký to má vliv na internet ("Lupa, server o českém internetu")?