Hlavní navigace

O2 mělo velký výpadek mobilní sítě na Moravě [AKTUALIZACE]

David Slížek

Technická porucha na mobilní ústředně v Brně způsobila brzy ráno velký výpadek mobilní sítě O2 na velké části Moravy. Firma o tom informovala v tiskové zprávě. Po desáté hodině dopoledne se operátorovi podařilo poruchu opravit. „V současnosti již síť funguje standardním způsobem,“ potvrdil mluvčí Hany Farghali.

Technická porucha na mobilní ústředně v Brně způsobila brzy ráno velký výpadek mobilní sítě O2 na velké části Moravy. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.

Po desáté hodině dopoledne se operátorovi podařilo poruchu opravit. „V současnosti již síť funguje standardním způsobem,“ potvrdil mluvčí Hany Farghali.

Podle zkušeností některých zákazníků sice telefony v síti O2 měly signál, ale nešlo se s nimi nikam dovolat. A spojení nefungovalo ani směrem k nim.

„Bohužel, výpadek způsobil i nedostupnost tísňové linky 155 z mobilní sítě O2 na Jižní Moravě. Pro naléhavé případy bylo možné využít tísňovou linku IZS 112,“ upřesnil mluvčí.

Našli jste v článku chybu?
21. 7. 2012 10:42
čtenář (neregistrovaný)

Dialtelecom.cz měl taky u nás na západě problém na optice. Ze dvou ISP nešel ani jeden. Napřed to šlo velmi pomalu a pak se to zastavilo a fungoval jen překlad DNS.

21. 7. 2012 16:38
ctenar2 (neregistrovaný)

ano mate pravdu ,presne tak se projevuje vypadek na optice :-D