Hlavní navigace

O2TV k ADSL na rok za korunu měsíčně

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 dnes oznámila předvánoční akci týkající se IPTV služby O2TV. Všichni zákazníci, kteří si do konce tohoto měsíce objednají balíček O2 Duo obsahující ADSL připojení o rychlosti až 8 Mbit/s a volné minuty na volání z pevné linky, získají na rok také přístup ke službě O2TV za symbolickou korunu měsíčně. Prakticky tak budou využívat za nižší cenu služeb triple-play balíčku O2 Trio. Zároveň získají poukaz na slevu 3 000 korun na další služby od operátora.

Telefónica O2 dnes oznámila předvánoční akci týkající se IPTV služby O2TV. Všichni zákazníci, kteří si do konce tohoto měsíce objednají balíček O2 Duo obsahující ADSL připojení o rychlosti až 8 Mbit/s a volné minuty na volání z pevné linky, získají na rok také přístup ke službě O2TV za symbolickou korunu měsíčně. Prakticky tak budou využívat za nižší cenu služeb triple-play balíčku O2 Trio. Zároveň získají poukaz na slevu 3 000 korun na další služby od operátora.

UX17_snitker

Telefónica chce zřejmě touto akcí docílit splnění cíle, který letos v březnu v rozhovoru pro týdeník Euro prezentoval Salvador Anglada, generální ředitel společnosti. V horizontu jednoho roku, možná již na přelomu roku 2008 a 2009, bychom se chtěli dostat na objem zhruba 140 tisíc zákazníků, řekl tehdy. Přelom roku se blíží a na konci třetího čtvrtletí Telefónica evidovala zatím jen necelých 110 tisíc zákazníků využívajících O2TV. (Tisková zpráva)

Další dnes prezentovanou vánoční akcí je sada Office 2007 v edici pro domácnosti a studenty (obsahuje Word, Excel, PowerPoint a OneNote, neobsahuje Outlook) za 390 korun včetně DPH ke každé objednávce ADSL služeb provedené přes e-shop Telefóniky do konce tohoto roku. Ani tato akce se bohužel netýká stávajících klientů. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
19. 11. 2008 22:37
Petr (neregistrovaný)
1) pokud nemáš ještě ADSL spadáš pod novýho zákazníka a mají ti to zřídit. 2) pokud už ADSL máš objednej si celý balíček znovu i s pevnou linkou (novou). Zřízení je za 1 Kč, zřídí ti normálně paralelně druhou linku, původní službu pak zruš. Pokud je někdo kdo dělal akviziční nabídku takovej blb, že to neotevřel současným zákazníkům, tak to můžeš takhle obejít a TO2 to bude stát víc a snad si časem uvědomí, že naštvávat současné zákazníky je cesta do pekel.
19. 11. 2008 22:31
Hobbit (neregistrovaný)
Můžeš to mít bez ní, ale za trochu vyšší cenu. Jestli tam telefonní číslo je a lidi volají po nevytížené hlasové síti, nebo není je nákladově stejné. Liší se to maximálně v terminačních poplatcích, které může TO2 získat, pokud někdo volá na danou linku od jiného operátora. Udržovat takové množství mědi v zemi, ústředny, DSLAMy, páteřní síť atd. zkrátka není zadarmo a operátor není mecenáš. Mimochodem ale hodně lidí ten paušál využívá, přeci jenom tu linku mají ještě zejména rodiče a babičky, tak…