Hlavní navigace

Barack Obama bude prvním prezidentem s PC v Oválné pracovně

Karel Wolf

Budoucí americký prezident Barack Obama se chystá porušit další technologické tabu. Poté, co svůj první povolební projev zveřejnil nejprve na YouTube, v čemž hodlá pokračovat i u tradičních sobotních prezidentských projevů, plánuje po svém uvedení do funkce také zavedení PC v Oválné pracovně. Pokud se záměr zdaří, stane se tak prvním prezidentem USA, který v Oválné pracovně počítač používá. Informaci přinesl deník New York Times, kterému tento záměr potvrdili lidé z prezidentova týmu. Své…

Budoucí americký prezident Barack Obama se chystá porušit další technologické tabu. Poté, co svůj první povolební projev zveřejnil nejprve na YouTube, v čemž hodlá pokračovat i u tradičních sobotních prezidentských projevů, plánuje po svém uvedení do funkce také zavedení PC v Oválné pracovně. Pokud se záměr zdaří, stane se tak prvním prezidentem USA, který v Oválné pracovně počítač používá. Informaci přinesl deník New York Times, kterému tento záměr potvrdili lidé z prezidentova týmu. Své funkci bude muset Barack Obama naopak obětovat používání svého BlackBerry a dost možná také používání e-mailu vůbec.

Našli jste v článku chybu?
18. 11. 2008 16:01
BoodOk (neregistrovaný)
Asi tím bylo myšleno BlackBarry vs. BlackBerry. Nicméně, i kdyby tomu tak nebylo, pak nerozumím, proč máte pocit, že soudný člověk musí vědět, co je to BlackBerry. Normální soudný člověk má většinou na starosti dost jiných věcí než číst zprávy ze světa IT a managementu o věci, kterou na živo neuvidí.