Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Óda na ICANN a rozbitý Internet.

VfB
VfB (neregistrovaný) ---.adsl.avonet.cz
3. 12. 2009 7:37

velký doménový podvod

celé vlákno
celé slavné IDN je jen nápad firem spravujících domény, jak přinutit své zákazníky kupovat další domény, které nepotřebují a namísto ke spojení lidí na internetu vede jen k jejich omezení, stejně snad kromě Rusů všichni používají romanji (pingin, latinku) k zápisu jmen firem, herců, zpěváků, skupin nebo produktů my také máme na počítačích MS Windows a ne MM Okna, jediná výjimka je "prasení" ženskýách jmen
navíc IDN není vůbec o svobodě, protože z dostupných znaků například čeští registrátoři dovolují použít sotva půl procenta, proč když už tuto "opičárnu" zavádějí, tak proč ne demokraticky a pořádně, tj. s možností využít jakýkoliv znak z UTF-8 (možná kromě svastiky a srpu a kladiva, na ty se vztahují zákony o propagaci fašismu a jiných svinstev)
prostě uživatelům to přinese problémy navíc, majitelům webů taktéž a jediný kdo z toho bude mít prospěch budou registrátoři domén
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul