Opera 10 s lepší podporou velkých webmailů

Opera Software uvolnil pro testery, nadšence a nedočkavce nové vývojářské sestavení prohlížeče Opera 10. Stále ještě velmi raný build 1229 je však spíše servisní aktualizací. Jedinou trochu zásadnější novou funkcí je spolupráce s webmaily Gmail, Yahoo Mail a Windows Live Hotmail v tom smyslu, že po kliknutí na mailto: odkazy se otevře editor pro napsání nové zprávy z jejich webového rozhraní. Jinak došlo na řadu drobných úprav, nejvíce se jich týká velmi inovovaného e-mailového klienta. Nový…

Opera Software uvolnil pro testery, nadšence a nedočkavce nové vývojářské sestavení prohlížeče Opera 10. Stále ještě velmi raný build 1229 je však spíše servisní aktualizací. Jedinou trochu zásadnější novou funkcí je spolupráce s webmaily Gmail, Yahoo Mail a Windows Live Hotmail v tom smyslu, že po kliknutí na mailto: odkazy se otevře editor pro napsání nové zprávy z jejich webového rozhraní. Jinak došlo na řadu drobných úprav, nejvíce se jich týká velmi inovovaného e-mailového klienta. Nový build by měl vykazovat také výrazně vyšší stabilitu.

Uživatelé se u chystané Opery 10 mohou mimo jiné těšit na plnohodnotné automatické aktualizování prohlížeče, kontrolu překlepů v textu ve formulářích, několik vylepšení vestavěného e-mailového klienta včetně nového editoru HTML e-mailů či na vylepšenou práci s widgety pod Linuxem resp. Unixem. Opera nabídne také nové vykreslovací jádro Presto 2.2, které projde mediálně ostře sledovaným testem Acid 3 a přináší podporu pro webové fonty a Selectors API.

Zasílat nově přidané názory e-mailem

Školení PPC reklamy pro pokročilé

  •  
    Důležité principy fungování PPC reklamy
  • Optimalizační postupy běžících kampaní
  • Práce s aplikací AdWords editor

Detailní informace o školení PPC reklamy pro pokročilé »