Hlavní navigace

Opera Software si stěžuje na Microsoft

Jiří Macich ml.

Tvůrci alternativního prohlížeče Opera se připojili ke stížnosti, kterou u Evropské komise podaly společnosti IBM, Oracle, RealNetworks, Nokia a Sun Microsystems. Jmenované firmy si stěžují na údajné monopolní chování Microsoftu. (Opera Watch) Není to poprvé, kdy si Opera Software stěžuje na Microsoft. V minulosti například zástupci Opera Software tvrdili, že Microsoft úmyslně znefunkčnil některé své internetové stránky v Opeře. (CNET News)

Tvůrci alternativního prohlížeče Opera se připojili ke stížnosti, kterou u Evropské komise podaly společnosti IBM, Oracle, RealNetworks, Nokia a Sun Microsystems. Jmenované firmy si stěžují na údajné monopolní chování Microsoftu. (Opera Watch)

Není to poprvé, kdy si Opera Software stěžuje na Microsoft. V minulosti například zástupci Opera Software tvrdili, že Microsoft úmyslně znefunkčnil některé své internetové stránky v Opeře. (CNET News)

Našli jste v článku chybu?
26. 2. 2006 22:00
sapuu (neregistrovaný)
myslel jsem stranky Microsoft online CR http://office.microsoft.com/cs-cz/default.aspx nezobrazuje se spravne ani v Mozilla Firefox 1.07, 1.5.1 ani v Opera 8.52
24. 2. 2006 21:18
uživatel si přál zůstat v anonymitě
spis chyba v konkretni verzi FF me se v 1.0.7 na debian sarge zobrazuje stranka http://www.microsoft.com/cze/office/default.mspx uplne normalne s css