Hlavní navigace

Pavla Muchu nahradí v Centrum Holdings Andreas Demuth

Patrick Zandl

Ko konci letošního roku odchází z Centrum Holdings jeho generální ředitel Pavel Mucha. Nahradí jej Andreas Demuth. S účinností od 1. ledna bude Andreas Demuth zodpovědný za všechny skupinové aktivity v České republice, Slovensku a Chorvatsku. Andreas Demuth přichází ze společnosti AOL, kde pracoval od roku 1999, od listopadu 2008 zde působil jako generální ředitel AOL Německo a vicepresident pro strategická partnerství AOL Europe. Ke svému jmenování dodává, „Rád se stávám součástí Centrum…

Ko konci letošního roku odchází z Centrum Holdings jeho generální ředitel Pavel Mucha. Nahradí jej Andreas Demuth. S účinností od 1. ledna bude Andreas Demuth zodpovědný za všechny skupinové aktivity v České republice, Slovensku a Chorvatsku.

Andreas Demuth přichází ze společnosti AOL, kde pracoval od roku 1999, od listopadu 2008 zde působil jako generální ředitel AOL Německo a vicepresident pro strategická partnerství AOL Europe. Ke svému jmenování dodává, „Rád se stávám součástí Centrum Holdings a těším se vést firmu k jejímu dalšímu rozvoji, s cílem budovat přední regionální internetový mediální dům.“ Profily: LinkedIn.

UX17

Pavel Mucha se rozhodl s koncem dvouletého kontraktu přejít k novému mezinárodnímu projektu. V emailu zaměstnancům Mucha uvedl Zadání od vlastníků – transformovat naši firmu do regionálního internetového mediálního domu s profesionálními týmy v každé zemi a se silnými mediálními značkami, z gruntu přestavět a rozšířit do zahraničí SME byznys a vertikály – se blíží do finále.

Pavel Mucha se rozhodl s koncem dvouletého kontraktu přejít k novému mezinárodnímu projektu, jeho povahu zatím neupřesnil.

O plánovaném odchodu Pavla Muchy jsme vás informovali koncem září, tehdy informaci tiskový mluvčí Centrum Holdings popřel.

Našli jste v článku chybu?
12. 12. 2009 23:46
uživatel si přál zůstat v anonymitě
A to o té smlouvě vám řekl kdo? Mucha nebo PR Centrum holdings? :-) Jak si vysvětlujete zprávičku bíže: http://www.lupa.cz/zpravicky/pavel-mucha-odejde-z-centrum-holdings/ Proč asi PR centrum holdings i Warburg Pincus mlžili? Protože Mucha už měl padáka, ale Warburgové neměli nového ředitele.
11. 12. 2009 23:33
Mates (neregistrovaný)
Pokud vím, tak měl smlouvu na dobu určitou...tak si nech ty komentáře, když o tom víš prdlačku