Hlavní navigace

PCTuning opouští redakce, zakládá nový magazín

Jiří Macich ml.

Petr Štefek, dosavadní šéfredaktor odborného magazínu PCTuning, nás informoval, že redakce stálých autorů tento magazín opouští kvůli neshodám se současným majitelem. Pctuningu jsme obětovali svůj volný čas (a často i trochu toho pracovního času), a proto jsme byli dlouhodobě velmi rozčarováni z přístupu vedení k nám autorům a chodu celého časopisu, vysvětluje Petr Štefek. Dosavadní redakce přechází na nový projekt nazvaný HWMag, který se rýsuje jako přímá konkurence pro PCTuning a jemu podobné…

Petr Štefek, dosavadní šéfredaktor odborného magazínu PCTuning, nás informoval, že redakce stálých autorů tento magazín opouští kvůli neshodám se současným majitelem. Pctuningu jsme obětovali svůj volný čas (a často i trochu toho pracovního času), a proto jsme byli dlouhodobě velmi rozčarováni z přístupu vedení k nám autorům a chodu celého časopisu, vysvětluje Petr Štefek. Dosavadní redakce přechází na nový projekt nazvaný HWMag, který se rýsuje jako přímá konkurence pro PCTuning a jemu podobné servery.

Našli jste v článku chybu?
13. 9. 2007 23:03
Petr Štefek (neregistrovaný)
Ahoj, i když bych si přál, aby to tak bylo, tak myslím, že my si budeme muset solidní čtenost a respekt vydřít, a to je dobře. Uvidime jak nam to pujde:)
12. 9. 2007 14:00
admxx (neregistrovaný)
Pravda. Posledni dobou se mi to taky celkem pozdavalo. Treba to dopadne jako gamezone vs. gamepark, kdy pak vsichni uzivatele presidlili na gamepark a po gamezone uz nestekne ani pes?