Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Petr Horák: Když začne mobil suplovat pevné připojení k Internetu, je něco špatně.
nesmysl
celé vláknoOperátoři nastrkali do svých systémů hromady peněz a jejich jedinný cíl je získat je co nejdřív zpět a následně z nich vyždímat co nejvíc navrch. Je naivní si myslet, že mají zájem něco "zlepšovat a zkvalitňovat" jen tak pro potěšení zákazníka.
Jakékoliv inovace se budou dít až v okamžiku, kdy ty stávající technologie budou neudržitelné a ekonomicky méně výhodné.
A teď z jiného soudku. Nedávno jsem se ocitl na nějakou dobu bez pevného internetu. Myslel jsem si, že když mám mobil podporující EDGE, tak to snad v Brně nebude taková katastrofa. Bohužel je. EDGE jede , nejede. Často jsem se přihlásil do sítě, obdržel IP , ale nic víc. Přeplněno, přetíženo, nefunkční a hlavně permanentně zoufale pomalé. Když jsem si chtěl postěžovat operátorovi, přece jenom 7 kilo měsíčně paušálu není zas tak málo. Tak jsem se k němu musel dostat přes navýšení tarifu. Všude jinde mě nejaký vysmátý trouba vykládal jaký je to maso být zákazníkem Vodafone a nabízel mě hormadu dalších super věcí. Někdy mě to připadalo, jako by Vodafone obdržel školení hot-line u UPC. :) No a abych se vrátil k tématu, tak na konci mě sdělila slěčna, že si mám zrestartovat počítač a když to nepomůže tak mě zavolá technik a nastaví to se mnou. Jo a prý, že si k tomu mám nachystat ještě jeden telefon, když ten druhý budu nastavovat. A že když druhý nemám, tak mám holt smůlu. Moje vysvětlování, že nemám problém s tím, že to nejede vůbec, ale že to nejede jen někdy, slečna zcela nepochopila.
Inu Vodafone :-D A jejich komunikace se zákazníkem. :-D
Doufám, že si tu diskusi tady pan Horák přečte ;-)
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul