Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Vlákno názorů k článku
Petr Svatoš: Česká televize chce na Internetu nabídnout video v televizní kvalitě

mofo
mofo (neregistrovaný)
5. 2. 2008 12:03

pořady jsou spojené!

tvrzení

> Petr Svatoš: Nikdy se nám každopádně nestalo,
> že bychom na Internetu uvedli v rámci jednoho
> pořadu i celý pořad následující. Vždycky šlo
> jenom o několik minut.

není po technické stránce pravdivé! chtěl jsem si zaarchivovat některé díly Detektoru a v tom případě sosací program stáhne třeba 3 (!) pořady (třeba pavlač a buriana) v jednom kuse, včetně zbytku reklam před i po.
v archívu čt _jsou_ některé pořady spojené a pořad vybraný pro přehrávání je jen "vykousnut" playlistem. a pokud to player nepochopí, pustí/stáhne místo zvoleného pořadu celý blok.
honza
honza (neregistrovaný)
5. 2. 2008 14:50

Re: pořady jsou spojené!

Muzu se zeptat, jak to s tim sosacim programem funguje (resp. jak se ten software jmenuje)? Toto by me zajimalo, jak se da lokalne archivovat (=stahnout) vybrany porad. Diky.
Mem
Mem
6. 2. 2008 9:53

Re: pořady jsou spojené!

Ja pouzivam stary dobry SDP Downloader, funguje mi na CT i BBC
uživatel si přál zůstat v anonymitě
6. 2. 2008 11:00

Re: pořady jsou spojené!

To jste ale stáhl 3 po sobě jdoucí pořady, které jsou z produkce ČT a mohou je tedy bezplatně zveřejnit na netu.

To co zmiňují je třeba případ, kdy byste si nahrával Krausovo Uvolněte se a v uloženém záznamu jste následně našel i celý díl Ally McBeal.
Minimálně jednou jsem takto shledl skoro 2/3 dilu.
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem