Hlavní navigace

Photoshop Express aneb webový grafický editor od Adobe

Jiří Macich ml.

Společnost Adobe představila betaverzi služby Photoshop Express, což je webová verze známého grafického editoru. Na rozdíl od původního programu, který se orientuje na profesionální uživatele, je Photoshop Express více zaměřen na řadové uživatele a je přístupný zdarma. Photoshop Express nabízí také zdarma 2 GB pro uložení obrázků a jejich roztřídění do alb. Editor umožňuje většinu základní operací s fotkami včetně odstranění efektu červených očí, převedení na černobílou verzi, oříznutí nebo…

Společnost Adobe představila betaverzi služby Photoshop Express, což je webová verze známého grafického editoru. Na rozdíl od původního programu, který se orientuje na profesionální uživatele, je Photoshop Express více zaměřen na řadové uživatele a je přístupný zdarma. Photoshop Express nabízí také zdarma 2 GB pro uložení obrázků a jejich roztřídění do alb. Editor umožňuje většinu základní operací s fotkami včetně odstranění efektu červených očí, převedení na černobílou verzi, oříznutí nebo změny velikosti snímku, několik grafických efektů, základních možností korekce atd. Uložené fotky je možné snadno sdílet s okolním světem a to například přes Facebook. Photoshop Express vyžaduje Flash Player 9. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
30. 3. 2008 23:53
iq (neregistrovaný)
jen dodám info z pooh.cz :) cituji kus článku: "Adobe se přidalo k těm společnostem, které si myslí, že mohou zcela bezdůvodně využívat a zpěněžovat výsledky cizí práce. Ars Technica to kulantně označuje jako, že Adobe joins list of companies not reading own EULAs (Adobe se přidalo ke společnostem, které nečtou vlastní uživatelské podmínky)." článek si tam najděte z 30.3.2008 18:14 pod: "Adobe: Všechny vaše fotky jsou a budou naše"