Hlavní navigace

Piráti svolávají pražský happening proti podpisu smlouvy ACTA

Patrick Zandl

Protestní happening proti podpisu dohody ACTA svolává Česká pirátská strana. Happening má proběhnout 2.2.2012 od dvou hodin na Malostranském náměstí v Praze.  Detaily k akci, zatím velmi skoupé, její přesnější průběh se teprve rodí, jsou na Facebooku. Po řadě útoků na nejrůznější vládní servery a weby nátlakových skupin, jako OSA, jde o další formu protestu, která v České republice proti dohodě ACTA proběhne.

Protestní happening proti podpisu dohody ACTA svolává Česká pirátská strana. Happening má proběhnout 2.2.2012 od dvou hodin na Malostranském náměstí v Praze. 

Detaily k akci, zatím velmi skoupé, její přesnější průběh se teprve rodí, jsou na Facebooku. Po řadě útoků na nejrůznější vládní servery a weby nátlakových skupin, jako OSA, jde o další formu protestu, která v České republice proti dohodě ACTA proběhne.

Našli jste v článku chybu?
30. 1. 2012 13:10
2012 (neregistrovaný)

Všichni víme jaká bývá účast poslanců na interpelacích. Mě přijde, že takhle je to pro poslance co nejpříjemnější, takové to klasické protest sice ano, dokonce tak blízko, ale skoro všichni poslanci už stejně budou na cestě domů, zároveň ale málokdo z pracujících už bude uvolněn, aby mohl přijít. Pokud nejde o konfrontaci s poslanci, tak to mohlo být rovnou na václaváku nebo na hlavním nádraží a ve večerních hodinách, kdy mají lidi po práci. Takže tenhle čas považuji za nejblbější z možných.