Hlavní navigace

Po pěti dnech na Twitteru se Megan Fox ptá, k čemu to vlastně slouží

Daniel Dočekal

Megan Fox (@meganfox) se objevila na Twitteru 4. ledna a prvním tweetem byla poznámka o tom, že přichází sice velmi pozdě, ale je (konečně) tady. Včetně otázky „co dál“. Následovalo pár tweetů a získání více než 280 tisíc sledujících. A dnešní tweet svědčí buď o bezradnosti, nebo o dobře spočítaném efektu. „Pět dní na Twitteru a stále musím poznat k čemu to slouží.“

Megan Fox (@meganfox) se objevila na Twitteru 4. ledna a prvním tweetem byla poznámka o tom, že přichází sice velmi pozdě, ale je (konečně) tady. Včetně otázky „co dál“. Následovalo pár tweetů a získání více než 280 tisíc sledujících. A dnešní tweet svědčí buď o bezradnosti, nebo o dobře spočítaném efektu. „Pět dní na Twitteru a stále musím poznat k čemu to slouží.

Připomeňme, že na Twitteru jsou celebrity tradičně nejúspěšnější a v první desítce najdete vedle celebrit pouze Youtube. Celebrity ostatně ovládají prakticky celý počátek žebříčku – výjimka v podobě účtu Instagramu na osmnáctém místě je také poměrně osamocená.

  1. Lady Gaga – @ladygaga – 33 044 210
  2. Justin Bieber – @justinbieber – 32 952 785
  3. Katy Perry – @katyperry – 31 198 761
  4. Rihanna – @rihanna – 27 830 594
  5. Barack Obama – @BarackObama – 25 788 323
  6. Britney Spears – @britneyspears – 23 203 148
  7. Taylor Swift – @taylorswift13 – 22 907 379
  8. YouTube – @YouTube – 21 840 330
  9. Shakira – @shakira – 19 271 352
  10. Kim Kardashian – @KimKardashian – 17 179 504
Našli jste v článku chybu?
14. 1. 2013 16:06
Přihlaste se ke svému účtu (neregistrovaný)

Jsem dobře na Lupa.cz? Nedostal jsem se omylem na Blesk.cz?

15. 1. 2013 9:21
lol (neregistrovaný)

zajimavy zebricek

znam jen obama, shakira, youtube

slysel sem o, ale vic netusim gaga, bieber, spears

nemam tuseni kdo vubec jsou perry, rihana, swift, kardashian