Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Vlákno názorů k článku
Podcasting je v USA hitem, u nás zábavou hračičků

PN
PN (neregistrovaný)
9. 2. 2008 10:15

Proč vlastně podcast

Nikdy jsem podcastu na chuť nepřišel a asi nepřijdu - maximálně tak v autě při řízení. Čtení textu a prohlížení vybraných obrázků v něm je vždycky výrazně rychlejší než poslouchání nahrávky nebo shlédnutí videa. Video má samozřejmě občas smysl, ale spíš jako doplněk informačně hutného textu než jako hlavní médium.

BTW: Možná je to v USA tak oblíbené proto, že tam na spoustě míst nechytíte žádné "povídací" rádio - něco jako náš ČR tam neexistuje. Navíc jsou rádia plná reklam a tak je výsledek asi takovýto "děsná muzika"-"minuta děsných reklam"-"děsná muzika"-"děsná raklama"-"děsný moderátor který vykládá o děsné muzice co pustí".
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem