Hlavní navigace

Portály Mydeals.cz, BonyBony.cz a Megasleva.cz spolupracují

Patrick Zandl

Trh slevových serverů hlásí další opatrnou konsolidaci. Zatím na bázi obchodní spolupráce. Co bude dál, se uvidí.

Slevové servery Mydeal­s.cz, BonyBony.cz a Megasleva.cz uzavřely dohodu o obchodní a marketingové spolupráci. Dohoda bude znamenat řadu pozitiv hlavně pro obchodní partnery, kterým umožní prezentaci jejich nabídek na všech třech webech. Společně disponují více než půl milionem odběratelů denního zpravodaje po celé České republice a milionem unikátních návštěvníků měsíčně. Zdroj: tisková zpráva firem. 

Tato zpráva je pokračováním obrazu konsolidujícího se trhu slevových serverů v České republice, kdy sice vzniká značný chvost malých serverů bez faktického zásahu, ale čelo peletonu se začíná konsolidovat. Po akvizicích, které provedl Slevomat a HyperMedia, je toto sjednocení obchodních týmů další předzvěstí pohybů. Můžeme očekávat sjednocení těchto serverů pod leadera této spolupráce, server Mydeals.cz. 

UX17_snitker

Dlouhodobě financovat rozsáhlý tým obchodníků, kteří zajišťují dostatek slev, je momentálně jedna z nejdražších součástí obchodního modelu slevových serverů; spolu s marketingem, který ale často zajišťují výkonově hrazené agregátory. 

Mydeals.cz je na českém trhu od 27. srpna 2010, je součástí mezinárodní sítě Rebate Networks, která je aktivní mezi slevovými portály v jihovýchodní Evropě a má zhruba třicítku různě výkonných dceřiných firem po celém světě.

Našli jste v článku chybu?
30. 8. 2013 15:21
skandi (neregistrovaný)

Tak tenhle prispevek me v kontextu s aktualnim denim naramne pobavil :D

25. 1. 2012 17:29
Petr (neregistrovaný)

Souhlasím s pánem nahoře. Ty co se píšou tyto věci jsou úplně mimo mísu. Koukali jste někdy na společnost Rebatenetworks.com? asi ne jinak by jste toto netvrdili. Samozřejmě netvrdím,že jsou to pecky ale špatný nejsou. Ale také rád nakupuji u Slevomatu :)