Hlavní navigace

Pošlete ručně psaný dopis prostřednictvím e-mailu, čas máte do konce týdne

Martin Vyleťal

Vzpomenete si, kdy jste naposledy poslali někomu ručně psaný dopis? V době e-mailů se k této formě komunikace uchyluje stále méně lidí. Parta více než 130 dobrovolníků z Ameriky, Afriky, Evropy a Asie se rozhodla ručně psané dopisy podpořit.  Od 15. července do 15. srpna nabízí v rámci projektu Snail Mail My Email internetovým uživatelům možnost poslat komukoli ručně psaný dopis prostřednictvím e-mailu. Vše co musíte udělat, je napsat e-mail jehož délka nepřesáhne 100 slov, připojit poštovní…

Vzpomenete si, kdy jste naposledy poslali někomu ručně psaný dopis? V době e-mailů se k této formě komunikace uchyluje stále méně lidí. Parta více než 130 dobrovolníků z Ameriky, Afriky, Evropy a Asie se rozhodla ručně psané dopisy podpořit. 

Od 15. července do 15. srpna nabízí v rámci projektu Snail Mail My Email internetovým uživatelům možnost poslat komukoli ručně psaný dopis prostřednictvím e-mailu. Vše co musíte udělat, je napsat e-mail jehož délka nepřesáhne 100 slov, připojit poštovní adresu adresáta a odeslat na snailmailmyema­il@gmail.com. O přepsání a odeslání dopisu se následně postará jeden z dobrovolníků.

Našli jste v článku chybu?
9. 8. 2011 15:20

Coz o to, ne vse musi byt delano pro penize..kdyz kazdej dobrovolnik posle treba 5 dopisu, asi ho to nepolozi.. Spis by me zajimalo jak si poradi s ěščřžýáí, pripadne i slozitejsimi znaky :) Ale ja fakt ze dobrovolnici mohou byt z ruznych zemi..

10. 8. 2011 0:06
Karlik (neregistrovaný)

A na co jim pak budou vsechny ty adresy? To se jiste da nejak zneuzit...