Hlavní navigace

Poštovní klienta „Centrum mail“ s integrovaným chatem z Facebooku a Skypu

Redakce

Centrum Holdings zavádí pro své uživatele novou aplikaci Centrum Mail pro Windows, která slouží jako poštovní klient. Představuje uživatelsky přívětivou alternativu k existujícím emailovým programům, jako je MS Outlook, Outlook Express či Mozilla Thunderbird, a je uživatelům poskytována zdarma. „Aplikace je primárně cílena na asi 30 % stávajících uživatelů, kteří používají mail na Centrum.cz pomocí POP3 protokolu z jiných poštovních klientů. Umožňuje uživateli spravovat všechny své emailové…

Centrum Holdings zavádí pro své uživatele novou aplikaci Centrum Mail pro Windows, která slouží jako poštovní klient. Představuje uživatelsky přívětivou alternativu k existujícím emailovým programům, jako je MS Outlook, Outlook Express či Mozilla Thunderbird, a je uživatelům poskytována zdarma.

„Aplikace je primárně cílena na asi 30 % stávajících uživatelů, kteří používají mail na Centrum.cz pomocí POP3 protokolu z jiných poštovních klientů. Umožňuje uživateli spravovat všechny své emailové účty na jednom místě, a to zdarma pro soukromé i komerční účely,“ říká Josef Šplíchal, produktový manažer Centrum Holdings.

Centrum Mail je plně vybavený emailový program se správou kalendářů, úkolů a kontaktů, navíc s integrovaným Instant Messagingem pro Facebook, Skype a Gtalk, který nejpoužívanější klienti, jako je Outlook či Thunderbird nenabízejí. Další předností nového klienta je podstatně rychlejší fulltextové vyhledávání emailů než u běžně používaných programů. Za pozornost stojí také přehledná komunikační historie, která u každého kontaktu umožňuje zobrazení veškeré konverzace (na emailu a chatech – Facebook, Gtalk, Skype), včetně aktivit plánovaných v kalendáři.

Přehled klíčových funkcí Centrum Mailu:

· podpora všech emailových služeb a jejich automatické nastavení
· synchronizace s Centrum Mailem i ostatními emailovými účty
· integrace libovolného počtu emailových účtů zdarma pro soukromé i komerční účely
· import z MS Outlook, Outlook Expres a Mozilla Thunderbird
· integrovaný Instant Messaging (Facebook chat, Gtalk)
· import kontaktů z Facebooku
· plná podpora Skype a jeho integrace
· integrovaný Antispam
· kontrola pravopisu, kalendáře, úkoly

„Spuštění Mail Centrum bude podpořeno soutěží o šest notebooků značky Dell a další ceny. Vyhrají uživatelé, kteří rozešlou osobní pozvánky k aplikaci svým přátelům prostřednictvím emailu a přivedou tak nejvíce nových uživatelů. (více zde),“ dodává Josef Šplíchal.

UX17

Aplikace Centrum Mail vznikla na platformě programu eM Client.

Zdroj: Tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
16. 4. 2012 21:12
volani.webnode.cz (neregistrovaný)

Je tam napsáno že je to pro nekomerční použití či tak něco.. Ruce od toho pryč, IM bude i v novém Mozilla Thunderbirdu

12. 4. 2012 21:09
volani.webnode.cz (neregistrovaný)

Jeslti to chápu dobře, tak je to emclient s přidanou reklamou a bez omezení na množství účtů a omezením pouze na domácí připojení. Jestli je to tak, tak máme konkurenci mozily thuderbirdu, byť nesvobodnou. Také jsem zjistil že nový SW od nokie k hloupému telefonu (S40) už umí thuderbird, ale emclient asi umět nebude.. Tož je škoda, vidím to jako zásadní problém (synchronizaci přes BT)..

Také nevím jeslti dnes můžou offlien programy mohou nabídnotu něco navíc oproti webovým rozhraním..

S…