Hlavní navigace

Poštovní spořitelně se nepovedl přechod na nové bankovnictví [doplněno]

Marek Janouš

Novou verzi Era portálu se zatím nepodařilo spustit pro „technické problémy“. Účty zůstávají dostupné v původním internetovém bankovnictví, dále přes telefon a z mobilní aplikace.

Poštovní spořitelna chystala na dnes přechod na nové online bankovnictví „Era portál“. Spuštění se však zadrhlo a v okamžiku vydání tohoto článku není občanům dostupné ani bankovnictví staré, ani nové.

Nedostupnost nepostihla firemní bankovnictví.

Era nejprve slibovala zprovoznění do 12.00, a mezitím doporučuje využít bankovnictví přes telefon nebo smartphonem, zatímco na zprovoznění nového internetového bankovnictví nadále „intenzivně pracují“. Lze se také přihlásit do původního bankovnictví, ale na nové adrese.

Aktualizace v 13.00: Klienti mohou své účty mohou ovládat prostřednictvím původního Internetového bankovnictví dostupného přes odkaz na www.erasvet.cz.

Era a Poštovní spořitelna dále prostřednictvím své tiskové mluvčí Zuzany Kalátové vzkazují, že „vyřizovat urgentní požadavky mohou klienti nadále přes Era smartbanking, telefonní bankovnictví či v síti obchodních míst Finančních center a pošt“.

Našli jste v článku chybu?
18. 7. 2013 15:05
Hind (neregistrovaný)

Když pominu nějakou neoficiální retenční nabídku, zbývá mi pouze účet Online, kde je nutný průměrný zůstatek 15000Kč. Vzhledem k tomu, že se tento zůstatek neúročí, v podstatě platíte CSOB asi 200Kč za rok ;) Ročně to není špatný poplatek, ale rozhodně to není ZDARMA :)

18. 7. 2013 18:53
Netron (neregistrovaný)

Co si o novém portále něco zjistit ? Třeba přijdete na to že nejde jen o vzhled ale o mnoho nových funkcí. Líbí se mi jak lidé posuzují i když si nic nezjistili a že je kolem celého projektu informací hafo.