Hlavní navigace

Pozvánka na panelovou diskusi ACTA - mýty a fakta

Redakce

Zajímá vás problematika smlouvy ACTA? Zveme vás na panelovou diskusi věnovanou ACTA a pořádanou 7.2.2012 (v úterý). Panelové diskuse se budou zástupci státní správy (Ministerstva průmyslu a obchodu a Úřadu na ochranu osobních údajů), oborových organizací i politických stran. Co je skutečně ACTA, jaký bude další proces jejího projednávání a jak může ovlivnit naše životy? Jaké jsou pohledy jednotlivých zainteresovaných stran, jaké jsou naděje a obavy, které se s ACTA pojí? Na panelové diskuzi…

Zajímá vás problematika smlouvy ACTA? Zveme vás na panelovou diskusi věnovanou ACTA a pořádanou 7.2.2012 (v úterý). Panelové diskuse se budou zástupci státní správy (Ministerstva průmyslu a obchodu a Úřadu na ochranu osobních údajů), oborových organizací i politických stran.

Co je skutečně ACTA, jaký bude další proces jejího projednávání a jak může ovlivnit naše životy? Jaké jsou pohledy jednotlivých zainteresovaných stran, jaké jsou naděje a obavy, které se s ACTA pojí? Na panelové diskuzi ACTA se setkají zástupci všech stran a pomohou novinářům i odborné veřejnosti utvořit si kvalifikovaný ná­zor.

Podrobnější informace a registraci najdete zde

Našli jste v článku chybu?
3. 2. 2012 12:35

Je to zdarma.

Účastníky tam pověsíme, až se to trochu usadí, protože je to poněkud nahonem a zatím víme spíše instituce, které zastupují, než absolutně konkrétní jména. Takže Piráti, Česká protipirátská unie (asi nebudou sedět vedle sebe), zástupci ministerstva, Jiří Peterka, Zandl, právník, zástupce Seznamu (kontetotechno­firma), ale ještě se to může měnit. Chceme tam mít zastoupené všechny "strany" barikády.

1. 2. 2012 11:24

Byva dobrym zvykem zverejnit ucastniky panelove diskuse, zvlast, kdyz za to vybiram penize.