Hlavní navigace

Pravidelné velké setkání VoIP telefonie se blíží

Redakce

Začátkem prosince se po dvou letech opět uskuteční velké setkání VoIP telefonie. Již popáté budou po dva dny přednášet odborníci na obchodní i technické aspekty moderní i klasické telefonie. První dvě přednášky budou zaměřeny na legislativní a obchodní aspekty. Další dvě přednášky se budou týkat telefonních podvodů. Odpoledne přijdou na řada přednášky o směrování hovorů, o analýze i syntéze hlasu a o zkušenostech s provozem VoIPu v mobilních telefonech.

Začátkem prosince se po dvou letech opět uskuteční velké setkání VoIP telefonie. Již popáté budou po dva dny přednášet odborníci na obchodní i technické aspekty moderní i klasické telefonie.

První dvě přednášky budou zaměřeny na legislativní a obchodní aspekty. Další dvě přednášky se budou týkat telefonních podvodů. Odpoledne přijdou na řada přednášky o směrování hovorů, o analýze i syntéze hlasu a o zkušenostech s provozem VoIPu v mobilních telefonech.

Druhý den bude orientován na problematiku přenositelnosti telefonních čísel, na signalizaci SIP, na instalaci a konfiguraci Asterisku a na vývoj aplikací pro mobilní telefony s iOS a Androidem.Letošní pátý seminář Teorie a praxe IP telefonie se uskuteční 5. a 6. prosince 2012 ve velkém konferenčním sále Hotelu Olšanka v Praze.

Našli jste v článku chybu?
21. 11. 2012 18:35
Robert (neregistrovaný)

Pane Fisere, jakym zpusobem jdou odhlasit vase spam maily, co mi posilate na mail? Nejdriv jsem vam na ne dvakrat slusne odepsal, abyste me vyradili ze spamlistu - nepomohlo. Nahlasil jsem to UOOU a ti uz par mesicu hraji mrtveho brouka, zadny vysledek. Dali vam tedy nejakou pokutu za spam? Resili to s vami?

20. 11. 2012 17:05
I.Fišer (neregistrovaný)

Dobrý den,

autoři přednášek mají značnou volnost. Vybíráni jsou lidé s co největšími zkušenostmi a tahle praxe se pořadatelům zatím osvědčuje.

U přednášek o vývoji SW pro iOS či Android dostali autoři jen rámcové zadání: krátká historie, architektura OS, funkce a sližby API, programovací jazyky, vývojová prostředí, způsoby laděním SW, metody distribuce aplikací, zkušenosti, ... Tyto 2 přednášky jsou úkrokem z hlavní osy semináře. Praxe zařazování příbuzných témat se také osvědčuje.

Ivo…