Hlavní navigace

Premiéra postihla Google bomba

Jiří Macich ml.

Zdá se, že Jiřího Paroubka postihla Google bomba. Zadáte-li do vyhledávače Google dotaz „namyšlenej buran“, na prvním místě ve výsledcích hledání se objeví stránky paroubek.cz, což je oficiální web českého ministerského předsedy. Ještě zajímavější je, když text „namyšlenej buran“ zadáte do řádku s URL adresou v prohlížeči Firefox a odklepnete. Firefox totiž automaticky zobrazí na daný dotaz nejvýše postavenou stránku v Googlu. (Portál Volný)

Zdá se, že Jiřího Paroubka postihla Google bomba. Zadáte-li do vyhledávače Google dotaz „namyšlenej buran“, na prvním místě ve výsledcích hledání se objeví stránky paroubek.cz, což je oficiální web českého ministerského předsedy.

Ještě zajímavější je, když text „namyšlenej buran“ zadáte do řádku s URL adresou v prohlížeči Firefox a odklepnete. Firefox totiž automaticky zobrazí na daný dotaz nejvýše postavenou stránku v Googlu. (Portál Volný)

Našli jste v článku chybu?
23. 3. 2006 2:20
Úřad vlády se brání legračním způsobem: Když nyní v adresáři úřadů ČR a firem následujete odkaz na web vlády Jiří Paroubek http://wtd.vlada.cz/scripts/detail.php?id=7929, jste přesměrováni na stránku Googlu o namyšleném buranovi. To je tím, webmaster dělá mrtvého brouka, myslí si, že vás vrací na stránku, odkud jste přišli, ale sám tak špínu na svého šéfa háže. :o))