Hlavní navigace

Připomínky k nové Lupě vyhodnocujeme

Patrick Zandl

Celé dopoledne a včerejší večer jsme sbírali vaše připomínky k nové Lupě. Zatím máme cca třicítku témat, které si žádají další pozornost, většina jsou naštěstí „drobnosti“, které lze vyřešit vcelku rychle. Největší výhrady se točí kolem následujících témat: Příliš ostrá červená barva. Řešení: vyzkoušíme pár tlumenějších odstínů a až se nám bude nějaký zdát, nasadíme ho.  Bannery odsunují obsah za první přehyb: to byl nezamýšlený efekt, na betaverzi se nesešly všechny bannery. Také se nám to…

Celé dopoledne a včerejší večer jsme sbírali vaše připomínky k nové Lupě. Zatím máme cca třicítku témat, které si žádají další pozornost, většina jsou naštěstí „drobnosti“, které lze vyřešit vcelku rychle. Největší výhrady se točí kolem následujících té­mat:

  1. Příliš ostrá červená barva. Řešení: vyzkoušíme pár tlumenějších odstínů a až se nám bude nějaký zdát, nasadíme ho. 
  2. Bannery odsunují obsah za první přehyb: to byl nezamýšlený efekt, na betaverzi se nesešly všechny bannery. Také se nám to nelíbí, budeme to řešit. 
  3. Velké písmo, velké nadpisy, plýtvání místem. Tady je třeba říci, že to se někomu líbí, někomu ne. Větší „vzdušnost“ jsme chtěli, ale když je vzduchu moc, je to na prd, říká klasik, takže to ještě zkusíme poladit spolu s barvičkami. 

Ad mobilní verze: ta je v přípravě (pro telefony s HTML prohlížečem, nikoliv pro WAP), ale ještě není hotová. Až s ní budeme spokojeni, nasadíme ji. 

Ad speedmeter: díky za připomínky, zpracováváme je. Co se týká přidání nových ISP do databáze, to zatím nemůžete udělat sami, rozhraní pro ISP, aby se mohli přidávat i editovat svou nabídku, zveřejníme časem, po doladění.  

Ad podpora IPv6: ta už je kompletní, užívejte si ji. A pozor, nově také píšeme vaši IPv6 adresu (po ořezu) k diskusnímu příspěvku, dříve tam bylo jen  IPv6

UX17

Ad nové komentáře: nově se nezobrazují jen nové komentáře, ale nové komentáře v kontextu těch starých. Ty jsou znevýrazněné. Pod novým komentářem je vždy skok na další, kotva vás hodí na další nový komentář. Podle nás je hlavní výhoda, že víte, na co se reaguje. 

Díky za další připomínky, i když na ně jednotlivě nereagujeme, rovnou je hrneme do bugzilly …

Našli jste v článku chybu?
9. 11. 2010 14:07

Stáhl jsem si titulku na disk a mrknul na ní. Z cca. 650 kB zabírá cca. 370 kB pouze CSS/JS. To je dost i na mě.

9. 11. 2010 13:57

Větší nadpisy a celková vzdušnost na stránce se mi moc líbí. Je to přehlednější a záživnější. Celkově se mi vše líbí více, než minulá úprava.