Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Problémy šedých operátorů: z váženého klienta třídním nepřítelem.

Frost
Frost (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
31. 7. 2010 9:11

Česká klasika

celé vlákno
Tohle je klasický český způsob jednání a nedělají to jen operátoři. Zcela klasický příklad jsou firmy využívající služeb externích obchodníků. Ve chvíli kdy obchodník nasbírá hodně klientů a jeho příjmy narostou snaží se ho firma pod různými záminkami zbavit a klienty si stáhnout k sobě, většinou se jí to podaří. S operátory jsem se vypořádal jednoduše, zrušil jsem všechny služby mimo hovorů, snížil jsem paušál a telefonuji minimálně. Když chci s někým mluvit tak si za ním dojdu. Postupně jsem vyměnil všechny tři operátory a je to jeden větší darebák než druhý. Vím, že to firem není dost dobře možné ale hlídáním zaměstnanců se dá podle mě ušetřit až 80%, nešvar jako jsou soukromé hovory a zbytečné vykecávání stále kvete. Já jsem párkrát prošel detailně účet své asistentky, nechal jsem dohledat všechna čísla na která volala, u delších i služebních hovorů jsem ji nechal zdůvodnit proč hovor trval tak dlouho a co nezdůvodnila + její soukromé hovory jsem jí strhnul z platu. Stačilo to udělat dvakrát a její účet klesl o 60%.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul