Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Proč neplatit za připojení s blondýnkami.

jan smitko
jan smitko (neregistrovaný)
9. 5. 2002 20:56

dotaz

celé vlákno
chtel bych se zeptat:

1) co znamena poskytovalel obsahu ? jakykoliv
server ci sluzba ? takze ISP by meli platit
napr. freemailovym sluzbam za to, ze provozuji
tyto sluzby ?

2) straveny cas... autor vychazi z toho, ze
cim vice uzivatel stravi casu na webu, tim
vetsi ma ISP zisk. to muze byt pravda, nicmene
vetsina ISP provozuje i ruzne formy pripojeni
na inet, ktere jsou placeny pausalne. (breeznet,
pevny linky...). nevim, zda idot toto rozlisuje.
abych pravdu rekl, myslim si, ze v tomto pripade
je pro ISP vyhodnejsi, pokud uzivatel stravi na
netu mene casu. (proto tomto pripade by meli ISP
vybirat poplatky od poskytovatelu obsahu ;o))))))

js
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul