Hlavní navigace

Programujte pro Android

Patrick Zandl

Možná vás potěší seriál o programování pod Androidem, který začíná na Rootovi. Telefon s operačním systémem Android je u nás prodávaný u T-Mobile pod označením G1 od konce minulého týdne. Zájemce o pěstování Androidů upozorníme i na wiki.androidforum.cz wiki o operačním systému Android a Android fórum.

Možná vás potěší seriál o programování pod Androidem, který začíná na Rootovi. Telefon s operačním systémem Android je u nás prodávaný u T-Mobile pod označením G1 od konce minulého týdne. Zájemce o pěstování Androidů upozorníme i na wiki.androidfo­rum.cz wiki o operačním systému Android a Android fórum.

Našli jste v článku chybu?
2. 2. 2009 16:36
Tomcat (neregistrovaný)
Ano právě narážím na jisté "nahánění do stáda", Google mne taky nějak zásadně nesympatický není, ale nemyslím že toho nabízí tolik aby to motivovalo k přechodu na jinou platformu či operátora. Android bude zajímaví tehdy až bude možný výběr HW \ operátora a i služeb které bude uživatel chtít. Zatím to je takový jiný iphone ikdyž ten je po stránce použitelnosti otevřen světu více..... ...prostě chce to dotáhnou aplikace navíc to zrovna nejsou.