Hlavní navigace

První blog kompletně generovaný automatem

Root.cz

Blog La Trine je nyní od prvního do (před)posledního článku vytvořen samočinným generátorem textů. Použity byly tzv. trigramy, které i přes jednoduchou implementaci poskytují velmi efektní výsledky. Věty vypadají přirozeně a dávají smysl. Poznámka redakce: bohužel nemůžeme ověřit, zda tuto zprávičku do formuláře zadal člověk či textový generátor. Ověřit pravdivost zprávičky je také těžké, každopádně si můžete být jisti alespoň tím, že za naším úsilím i celou Lupou stojí poctivá lidská práce.

Blog La Trine je nyní od prvního do (před)posledního článku vytvořen samočinným generátorem textů.

Použity byly tzv. trigramy, které i přes jednoduchou implementaci poskytují velmi efektní výsledky. Věty vypadají přirozeně a dávají smysl.

Poznámka redakce: bohužel nemůžeme ověřit, zda tuto zprávičku do formuláře zadal člověk či textový generátor. Ověřit pravdivost zprávičky je také těžké, každopádně si můžete být jisti alespoň tím, že za naším úsilím i celou Lupou stojí poctivá lidská práce.
Našli jste v článku chybu?
13. 6. 2006 8:44
Tom (neregistrovaný)
Panove, neohrnujte nos a hodte si La Trine do RSS ctecky. Odkazovany clanek je trochu vytrzeny z kontextu celeho blogu a genialni (i kdyz velmi jemny a ne vzdy na prvni pohled viditelny) humor DGX, rozhodne stoji za sledovani. Ja se rozhodne kralovsky bavim... (napr. pri http://www.dgx.cz/trine/item/je-rozumne-z-rss-ctecky-vyradit-la-trine jsem se rehtal hodne dlouho). Tom