Hlavní navigace

První země se postavily proti ITRs, mezi nimi i Česká republika

Redakce

Na konferenci WCIT-12 v Dubaji vrcholí jednání, na nichž se rozhoduje také o budoucnosti Internetu. Týmy jednotlivých zemí sdružených v ITU jednají o dokumentu ITRs, která má přinést nová pravidla pro celosvětový Internet.  Ondřej Filip z CZ.NIC před dvěma hodinami tweetoval, že Česká republika nepodepíše současnou podobu ITRs, stejně jako například Kanada nebo Velká Británie. 

Na konferenci WCIT-12 v Dubaji vrcholí jednání, na nichž se rozhoduje také o budoucnosti Internetu. Týmy jednotlivých zemí sdružených v ITU jednají o dokumentu ITRs, která má přinést nová pravidla pro celosvětový Internet. 

Ondřej Filip z CZ.NIC před dvěma hodinami tweetoval, že Česká republika nepodepíše současnou podobu ITRs, stejně jako například Kanada nebo Velká Británie. 

Zprávy z jednání vycházejí od úterý na blogu CZ.NIC. Ondřej Filip v nich přibližuje atmosféru na konferenci a jednání, které ve Spojených arabských emirátech probíhají.

Našli jste v článku chybu?
13. 12. 2012 22:39

Dobrý den, všiml jsem si své chyby, ale už bylo pozdě. Máte samozřejmě pravdu, jsou to Spojené Arabské Emiráty. Už aby byly ty Vánoce :). VS