Hlavní navigace

Rádio Impuls a České noviny.cz přicházejí s novým zpravodajským serverem

Jiří Macich ml.

V českém internetovém prostředí se objevil nový zpravodajský server iRegiony.cz, který se hodlá zaměřovat na zprostředkovávání regionálního zpravodajství. Jedná se o společný projekt Rádia Impuls a České tiskové kanceláře, respektive její dceřiné společností Neris, která provozuje i České noviny.cz. Stránky iRegiony.cz vznikly propojením dosavadního regionálního zpravodajství právě na serveru České noviny.cz a sekce krajského zpravodajství Rádia Impuls. Nabízí informace z Prahy a ze všech krajů…

V českém internetovém prostředí se objevil nový zpravodajský server iRegiony.cz, který se hodlá zaměřovat na zprostředkovávání regionálního zpravodajství. Jedná se o společný projekt Rádia Impuls a České tiskové kanceláře, respektive její dceřiné společností Neris, která provozuje i České noviny.cz. Stránky iRegiony.cz vznikly propojením dosavadního regionálního zpravodajství právě na serveru České noviny.cz a sekce krajského zpravodajství Rádia Impuls. Nabízí informace z Prahy a ze všech krajů České republiky.

Jsme rádi, že máme možnost poskytnout s tak silným partnerem našim čtenářům hodnotné zpravodajské informace z dílny ČTK, řekl ke spolupráci s Impulsem šéfredaktor Karel Petrák z Českých novin. Server iRegiony.cz nebude však jen přebírat agenturní zprávy od ČTK, ale o obsah se mají postarat i redaktoři Rádia Impuls. Do konce ledna 2010 dokončíme přechod obou redakcí na jednotný publikační systém, což se projeví i na větším počtu zpráv z jednotlivých regionů, uvedl Marek Suchý, webmaster Rádia Impuls. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
7. 1. 2010 7:55
To bude zcela jiste kvalita. Rubriku Pocitace a IT z Ceskych novin jsem byl nedavno nucen odstranit ze sve RSS ctecky, protoze takovy proud ze zahranicnich serveru okopirovanych a tupe (+ bez znalosti veci) prekladanych zprav se jen tak nekde nenajde... Bravo! Titulek posledniho clanku? "Microsoft předběhl Apple a představil nový počítač tablet" ...nechavaji to prekladat Google Translate, nebo co?