Hlavní navigace

Rodinné balení Windows 7 nyní i v České republice

Jiří Macich ml.

Microsoft uvádí na český trh Windows 7 Home Premium Family Pack. Zvýhodněné rodinné balení, jehož doporučená maloobchodní cena činí 3 990 korun i s daní, obsahuje upgrade licenci Windows 7 až pro tři počítače. Domácnosti s více počítači tak mohou levněji přejít z Windows XP nebo Windows Vista právě na nejnovější a zatím velmi pozitivně přijímaná Windows 7. Balíček lze použít i povýšení edice Starter právě systému Windows 7, která se objevuje na některých netboocích.

Microsoft uvádí na český trh Windows 7 Home Premium Family Pack. Zvýhodněné rodinné balení, jehož doporučená maloobchodní cena činí 3 990 korun i s daní, obsahuje upgrade licenci Windows 7 až pro tři počítače. Domácnosti s více počítači tak mohou levněji přejít z Windows XP nebo Windows Vista právě na nejnovější a zatím velmi pozitivně přijímaná Windows 7. Balíček lze použít i povýšení edice Starter právě systému Windows 7, která se objevuje na některých netboocích.

Windows 7 jsou na trhu teprve rok, ale už jsou dvojkou na trhu (jedničkou prozatím pořád zůstávají Windows XP, nicméně jejich podíl se pomaličku tenčí). Prozatím se globálně prodalo přes 240 milionů licencí, což z Windows 7 dělá vůbec nejlépe se prodávající systém historie. Microsoft si tak zatím po neslavném uvedení Windows Vista může mnout ruce. Jako menší zklamání však lze v tuto chvíli hodnotit nástup Windows 7 na tablety, který se navzdory původním očekáváním v nějaké větší míře nekoná. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
24. 10. 2010 17:04
petr (neregistrovaný)
No to protože ne každej je zloděj a jednou koupený SW nainstaluje sobě a všem svým příbuzným.
3. 6. 2011 12:04
Mareš (neregistrovaný)

Zloděj je v první řadě ten, kdo mi chce říkat, co mám dělat se zakoupeným produktem. Ale to je na delší debatu. :-)