Hlavní navigace

RRTV začne regulovat video na Internetu: co to bude znamenat?

Jiří Macich ml.

Od 1. června se budou muset všichni provozovatelé webů, na kterých se objevuje video, jsou strukturované podle témat a majitelé chtějí na jejich provozu vydělávat, evidovat u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Právě v červnu by totiž měl začít platit zákon o audiovizuálních mediálních službách, který zavádí regulaci komerčních videoslužeb na Internetu a staví je tak do stejné pozice jako klasické televizní stanice. Co to konkrétně znamená, rozebírá dnešní článek Videoweby…

Od 1. června se budou muset všichni provozovatelé webů, na kterých se objevuje video, jsou strukturované podle témat a majitelé chtějí na jejich provozu vydělávat, evidovat u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Právě v červnu by totiž měl začít platit zákon o audiovizuálních mediálních službách, který zavádí regulaci komerčních videoslužeb na Internetu a staví je tak do stejné pozice jako klasické televizní stanice. Co to konkrétně znamená, rozebírá dnešní článek Videoweby podléhají stejné regulaci jako televize na našem sesterském serveru DigiZone.cz.

Našli jste v článku chybu?
4. 5. 2010 0:53
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Co to bude znamenat? Odchod videoserveru do zahranici a snizeni prijmu statu z dani? :D Pro provozovatele vubec nic. Stat si akorat ustrihl prijem. Boze boze .. kde si state nechal mozek :)
4. 5. 2010 1:12
dracul (neregistrovaný)
a hlavne to znamena ze se muze vesele praskat na konkurenci:)