Hlavní navigace

Rupert Murdoch: MySpace jsme zvorali nejhorším možným způsobem

Redakce

Vzácný záblesk sebekritiky projevil dnes na Twitteru osmdesátiletý mediální magnát Rupert Murdoch: „Hodně se ptáte na MySpace. Jednoduchá odpověď: zvorali jsme to nejhorším možným způsobem. Byla to cenná – a drahá – lekce,“ napsal Starý ještěr, jak Murdochovi přezdívají kolegové a podřízení. Jeho News Corporation, která ovládá desítky televizních i rozhlasových stanic a tištěných médií po celém světě, koupila tehdy nejúspěšnější sociální síť v roce 2005 za 580 milionů dolarů. Od té doby to jde…

Vzácný záblesk sebekritiky projevil dnes na Twitteru osmde­sátiletý mediální magnát Rupert Murdoch: „Hodně se ptáte na MySpace. Jednoduchá odpověď: zvorali jsme to nejhorším možným způsobem. Byla to cenná – a drahá – lekce,“ napsal Starý ještěr, jak Murdochovi přez­dívají kolegové a podřízení.

Jeho News Corporation, která ovládá desítky televizních i rozhlasových stanic a tištěných médií po celém světě, koupila tehdy nejúspěšnější sociální síť v roce 2005 za 580 milionů dolarů. Od té doby to jde s MySpace od desíti k pěti, její návštěvnost ani reklamní příjmy se nedaří zahchránit v konkurenci Facebooku a Twitteru. Selhal i poslední pokus profilovat ji jako síť pro fanoušky populární hudby a loni v létě ji Murdoch prodal za patnáctinu pořizovací ceny.

Pád MySpace z vrcholu slávy do propadliště internetové historie rozebíral nedávno v článku na Lupě Jiří Hlavenka

Našli jste v článku chybu?
13. 1. 2012 17:49
tdvorak (neregistrovaný)

Váš text mi připomněl toto:

V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIDGE UINERVTISY VLŠYO NJAVEO, ŽE NZEÁELŽÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE SOLVĚ. JEDNINÁ DLEŮITŽÁ VĚC JE, ABY BLYA PNVRÍ A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁÉNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽŮE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO PŘOÁD BEZ PORLBMÉŮ PEŘČETŠ. JE TO PORTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŽÉ PENSÍMO, ALE SVOLO JKAO CLEEK.

13. 1. 2012 16:16
derba (neregistrovaný)

To uz je vazne ubohsot, kdyz redacke tlaci novinare-chhudaky-brigadniky vydavat clanaky s takovym mnozstviym chyb, pritom by stacilo, aby jim dala 5 nminut vice casu at si to po sobe plrectou.

UBOHOST dnesnich novinaru! :-(