Hlavní navigace

Ruzyň závádí SMS informace o letech

Jan Ambrož

Pražské ruzyňské letiště nově zavedlo informování o odletech a příletech prostřednictvím SMS. Služba se může hodit cestujícím nebo lidem, kteří na své příbuzné či přátele čekají na pevnině zemské. Stačí napsat textovou zprávu ve tvaru LET a poté číslo konkrétního letu například LET OK 4737. Pak ji odešlete na číslo 9000609. Obratem přijde SMS, která bude obsahovat podrobné informace o daném letu včetně termínu a hodiny plánového odletu či příletu, destinace, odkud či kam dané letadlo směřuje,…

Pražské ruzyňské letiště nově zavedlo informování o odletech a příletech prostřednictvím SMS. Služba se může hodit cestujícím nebo lidem, kteří na své příbuzné či přátele čekají na pevnině zemské.

Stačí napsat textovou zprávu ve tvaru LET a poté číslo konkrétního letu například LET OK 4737. Pak ji odešlete na číslo 9000609. Obratem přijde SMS, která bude obsahovat podrobné informace o daném letu včetně termínu a hodiny plánového odletu či příletu, destinace, odkud či kam dané letadlo směřuje, terminál odletu a typ letadla.

Cena jedné SMS je devět korun včetně DPH. (Aktuálně.cz)

Našli jste v článku chybu?
5. 8. 2006 22:30
QT (neregistrovaný)
Ruzyň???? I ten největší negramot se u nás musel učit vyjmenovaná slova po Z, jinak by neprošel ani ze třetí třídy a od té doby by si měl pamatovat, že existuje pouze Ruzyně. A autor příspěvků na Lupě by to zjistil i tak, když se podívá na web České správy letišť. Všimne si toho i Word, předpokládám že i OpenOffice. Tak jak je možné, že se v titulku objeví "Ruzyň"???