Hlavní navigace

Sběrnice.net: další český online agregátor článků

Jiří Macich ml.

Zájem (minimálně mediální) o online agregátory článků z různých magazínů blogů typu Krátce.cz či Přehled.net už není takový jako dříve, ale to neznamená, že nevznikají nové. Něco přes měsíc funguje třeba Sběrnice.net. Přibližně každé tři minuty jsou automaticky monitorovány všechny schválené zdroje (momentálně téměř sto ve více než dvaceti rubrikách), ale uživatelům jsou předkládány jen články splňující určitá kritéria. Například u blogů, které byly zařazeny jako odborné, jsou zamítnuty osobní…

Zájem (minimálně mediální) o online agregátory článků z různých magazínů blogů typu Krátce.cz či Přehled.net už není takový jako dříve, ale to neznamená, že nevznikají nové. Něco přes měsíc funguje třeba Sběrnice.net.

Přibližně každé tři minuty jsou automaticky monitorovány všechny schválené zdroje (momentálně téměř sto ve více než dvaceti rubrikách), ale uživatelům jsou předkládány jen články splňující určitá kritéria. Například u blogů, které byly zařazeny jako odborné, jsou zamítnuty osobní zápisky autora.

Zajímavé je také vyhledávání v článcích. Uživatel může hledání omezit jen na články s určitým hodnocením nebo vydané v zadaném období.

Našli jste v článku chybu?
23. 4. 2007 12:25
tech@sbernice.net (neregistrovaný)
abych to uvedl úplně přesně. samozřejmě, že nestahujeme data úplně ze všech cca 100 zdrojů každé 3 minuty, to je jen minimální hranice, a každé 3 minuty se projíždí pouze zdroje, kde každou minutu přibývají nějaké zprávy(tedy podle četnosti), tím jsou například novinky.cz a jim podobné. Jednoduše si můžem zjistit, kolik zpráv denně má jaký zdroj průměrně a podle toho nastavovat priority :)
23. 4. 2007 12:16
Jasne, zalezi na zpusobu, jakym se to provadi. To byla jen narazka na Jyxo, modri uz vedi :-)