Hlavní navigace

Šéf Aceru: Windows Vista jsou zklamáním

Jiří Macich ml.

Prezident společnosti Acer, Gianfranco Lanci, se v rozhovoru pro německý list Financial Times nechal slyšet, že počítačový průmysl je zklamán z Windows Vista. Zájem o počítače s novými Windows Vista prý není takový, jak se očekávalo. Lanci také kritizuje stabilitu systému a jistou míru nedodělanosti, čehož si všímá i řada dalších kritiků a Microsoft je spěchem s SP1 v jejich názorech utvrzuje. Acer se do otevřené kritiky Microsoftu v souvislosti s Windows Vista nepustil poprvé. Už loni…

Prezident společnosti Acer, Gianfranco Lanci, se v rozhovoru pro německý list Financial Times nechal slyšet, že počítačový průmysl je zklamán z Windows Vista. Zájem o počítače s novými Windows Vista prý není takový, jak se očekávalo. Lanci také kritizuje stabilitu systému a jistou míru nedodělanosti, čehož si všímá i řada dalších kritiků a Microsoft je spěchem s SP1 v jejich názorech utvrzuje. Acer se do otevřené kritiky Microsoftu v souvislosti s Windows Vista nepustil poprvé. Už loni kritizoval počet edicí a vybavenost edice Home Basic. (BetaNews)

Našli jste v článku chybu?
26. 7. 2007 15:21
uživatel si přál zůstat v anonymitě
No, vyhrál, já tam vidím: Instalace nastejno, u Visty zmíněn horší vzhled. GUI: lepší linux. Hardware: Vistě i Linuxu občas chybí ovladače, takže zhruba nastejno. Plus Linuxu je v tom, že většina HW chodí okamžitě po instalaci, mínus v tom, že pokud nechodí, blbě se zprovozňuje Nároky: Linux lepší Nastavení: mírně lepší Vista Cena: Linux lepší Takže jediné, v čem byla Vista zhodnocena jako lepší, je nastavení systému. To mi nepřijde jako vítězství.