Hlavní navigace

Servis 24 České spořitelny byl dopoledne mimo provoz

Karel Wolf

Internetové bankovnictví Servis 24 České spořitelny mělo dnes dopoledne několikahodinový výpadek. Na stránkách služby se zobrazovalo pouze upozornění, které informovalo o tom, že je služba z důvodu neplánované odstávky dočasně nedostupná. V současné chvíli také stále nefunguje hlavní web společnosti, příčiny výpadku zjišťujeme.

Internetové bankovnictví Servis 24 České spořitelny mělo dnes dopoledne několikahodinový výpadek. Na stránkách služby se zobrazovalo pouze upozornění, které informovalo o tom, že je služba z důvodu neplánované odstávky dočasně nedostupná.
V současné chvíli také stále nefunguje hlavní web společnosti, příčiny výpadku zjišťujeme.

Našli jste v článku chybu?
9. 2. 2009 21:50
Honza (neregistrovaný)
No nevím nevím. Existuje spousta lidí, kteří věří, že existují věci a služby zadarmo. Ale to že tomu věří ještě neznamená, že je to pravda. Stačí se podívat, jak dopadaj všechny ty kampeličky typu mBank, které slibují zaručené zisky z úroků a bez poplatků. Nevím jak vy, ale já si za bezpečnost svých peněz rád zaplatím.
9. 2. 2009 15:01
Mirun (neregistrovaný)
no nevim... tehle zpravicek uz jsem videl tolik ze se divim vsem kdo u CS stale zustavaji. Nebudu delat nikomu reklamu, ale par ustavu kde si svych klientu vazi vice a nesedrou z nej na poplatcich tolik penez uz existuje..